TÖÖTOAD!

1. KREEMIDE VALMISTAMINE! valmisatme looduslikke käsitöökreeme- 40 ml näokreem ja 100 ml kehakreem. Kõik vahendid kohapeal olemas. Lisaks räägime, mis vahe on looduskosmeetikal ja nn tavakosmeetikal. Kui tõhusad on isetehtud kreemid võrreldes profikosmeetikaga. Töötoa aeg 2-2,5 tundi,hind 25,- inimene (sisaldab kreemid kaasa, vesi/tee/kohv suupisted) Sobiv grupi suurus 4-8 inimest

2. HUULEPALSAMI JA DEODORANDI TÖÖTUBA! valmistame huulepalsamit ja deodoranti. Räägime hügieenilise huulepulga sõltuvusest ja tavadeodorandi ohust tervisele . Vahendid kohapeal olemas.Töötoa aeg 2-2,5 tundi. Hind 25.- inimene (sisaldab -tehtud tooted kaasa, vesi/tee/ kohv ,suupisted) Sobiv grupi suurus 4-8 inimest.

3. ÕLIDE TÖÖTUBA! valmistame näoõli ja lõhnaõli. Räägime taimeõlide toimest nahale ja mis nahatüübile,milline õli sobib, samuti eeterlike õlide toimest. Näoõli,sobib kõigile,imendub kiiresti ja ei jäta nägu läikima. Lõhnaõli sisaldab baasõli ja sobivat eeterlike õlide segu. Vahendid kohapeal olemas.Töötoa aeg 2-2,5 tundi. Hind 25.- inimene (sisaldab tehtud tooted kaasa,suupisted, vesi/tee/kohv) Sobiv grupi suurus 4-8 inimest

4. SEEBI VALMISTAMISE TÖÖTUBA! Räägime seebivalmistamise tehnikatest,ohutusnõuetest ja valmistame külmpressmeetodil seepi. Vahendid kohapeal olemas. Igaüks saab valmistada 2 seepi- nn lihtsa seebi ja lisanditega seebi. Hind 25.- inimene (sisaldab seebid kaasa, suupisted, vesi/tee/ kohv) Sobiv grupi suurus 4-8 inimest. Aeg 2-2,5 t.

kirjuta ilustervis@gmail.com või helista 5215260

Pildid kabinetist

SUUR RÕÕM ON NÜÜD 2016a PAKKUDA OMA KOSMEETIKSARJA “Rosita”!

Nimi tuleb loomulikult oma ilusalong Rosita ja firma oü”salong rosita” järgi… Roos on läbi aegade olnud üks ilu sümboleid ning roosivett ja palmarosa eeterlikku õli olen kasutanud ka oma looduslikus käsitöökosmeetikas.

VŌIMALUS TELLIDA KA INDIVIDUAALNE, JUST SULLE JA SINU NAHALE SOBIV KREEM!