Roosivesi

10.00

50 ml ,pruun klaaspudel

🌹Roosivesi (hüdrolaat) on valminud minu aia armsatest roosidest. Kui roos on peaaegu õitsemise lõpetanud ja valmis kroonlehti langetama,siis korjan need ära,lisaks ka mõned roosilehed ja varre túkid ja panen oma destillaatorisse. Kallitest roosidest saab imelise roosivee,kuhu on talletatud kogu roosi eeterlikud õlid, omadused ja informatsioon. Roosi peetakse kõige kõrgema vibratsiooniga lilleks,seega kasutamisel on positiivsed emotsioonid garanteeritud. Soovin,et Rosita roosivesi toob kasutajale parimad tunded ja nahale noorust ,värskust,sära ja häid vitamiine.
Roosivesi sobib naha värskendamiseks,niisutamiseks,puhastamiseks. Sobib igale nahatüübile ja vōib kasutada hommikul näonaha toniseerimiseks, värskendamiseks, päeva jooksul naha värskendamiseks ja ōhtul naha puhastamiseks ( eemaldab peale näopiimaga puhastamist viimased meigi ja mustuse jäägid) , sobib ka öökreemi asemel ōhtul viimaseks tooteks kui ei sobi öõkreemide kasutamine!
VEGANtoode!
Roosivesi ehk hüdrolaat on kuivdestillatsiooni teel saadud puhas roosivesi 100%. Ei ole lisatud alkoholi, säilitajaid ega muid lisaaineid.
Koostis 100% roosivesi
Ingredients-100% rosa damascence hydrolat.

Kategooria: Sildid: ,