48 h DeoPaste

7.00

20 ml metalltops.

💎 Enamus looduslikud deodorandid sisaldavad soodat,mis on üks parim higilōhna neutraliseerija. Kahjuks ei sobi see kóigile,vōib ärritada nahka,seepärast valmistasin selle toote ilma soodata. Tsinkosiid neutraliseerib samuti suurepäraselt higilōhna ning ei ärrita nahka, vastupidi hoopis leevendab nahaärritusi! koostises veel tärklis, kookosōli,oliivōli,antibakteriaalne mesilasvaha ja probiootilise toime annab vōipiima pulber. Lōhnaks antibakteriaalne teepuu ja lavendel. Soovin,et kasutaja saab selle tootega mōnusa,puhta enesetunde!

*Minu enda suur lemmik,mida kasutan järjekindlalt juba aastaid! 💕

Deodorant neutraliseerib higilōhna 24-48 tundi, ei takista higistamist. Sobib nii naistele kui meestele. Kanda puhtale nahale kaenla all väike kogus deodorantpastat sōrmeotsega ja masseerida ōrnalt laial. Sobib ka tundlikule nahale.

koostis- oliivōli,kookosōli, kartulitärklis, tsinkoksiid,mesilasvaha, vōipiimapulber.Teepuu ja lavendli eeterlikud ōlid.

Ingredients-.olea europea,cocos nucifera oil,non-nano zinc oxide,amylum solami,cera alba,butyrislac powder, Lavendula angustifolia, Melaleuca altenifolia leaf oil.

Kategooria: Silt: