Olen kosmeetikuna töötanud üle 20 aasta! Aja jooksul on kogunenud palju kogemusi ja välja kujunenud omad veendumused selles vallas,mida kasutan oma töös järjest enam. Arvan,et palju on valikuid ja võimalusi, palju aga kõike seda, mida ehk ei peaks omale sisse sööma või peale määrima. Järjest sagedamini kimbutavad inimesi erinevad tervisemured, milles oma osa ka kindlasti sünteetilistel lisainetel, mis tihti toidu ja kosmeetika koostises. Olen nii oma klientide peal kui ka omal nahal järgi proovinud paljud erinevad kosmeetikasarjad ja paljulubavad erihooldused,aga imet ei tee neist kahjuks ükski. Kõige olulisem on ikka õige eluviis-toitumine, piisav uni, stressi maandamine, füüsiline koormus, head nahahooldusvahendid…Hea tervis tagab ka hea välimuse!
Oma töös kasutan 100% looduslikke kosmeetikavahendeid ja nahahooldusprotseduurid ühendan võimalusega pakkuda kliendile maksimaalset lõõgastumist, kristalliteraapiat, toitumissoovitusi!
Näohooldus võtab aega 1,5 tundi ja algab vestlusest kliendiga, mis on tema soovid, ootused nii naha seisukooraga seoeses, kui ka üldiselt…Järgneb naha puhastamine, kooriv mask, aurutamine-avab poorid ja väljutab jääkained( vajadusel meh. puhastus ja kulmude korrigeerimine), massaaz, mask-vastavalt naha seisukorrale, kreem. Maski ajal saab klient kingituseks eriti lõõgastava ja head energiat andva kristalliteraapia 15-20 min. Kui kristallid mingil põhjusel ei sobi, on võimalus valida ka pressoteraapia jalgadele. Näohooldusprotseduuri ajal on soovitav,et me kliendiga ei räägi,et võimaldada parem lõõgastumine! Lõpetuseks jälle vestlus kliendiga , pakun taimeteed, vett või kohvi! Räägin kliendile, mida tegin, milline tema naha seisukord, millised edasised soovitused. Kuulan kliendi muljeid ja küsimusi. Kaasa saab ka toitumissoovitused retseptidega ja seda 10 korda. Seega kui klient on 10 korda käinud näohoolduses , on ta kingituseks saanud ka põhjaliku toitumisnõustamise! Lisaks tavahooldustele pakun ka kahte tõhusamat erihooldust, kingitusena ikka kristalliteraapia ja toitumissoovitused.
1.Teemantlihviv näohooldus! Teemantpuru otsikuga lihvitakse nahalt põhjalikult surnud naharakud, vaakumots puhastab samal ajal nahapoorid. Hooldus tasandab ja ühtlustab ,värskendab nahatooni, ergutab naharakkude tööd. Mask hoolduses on pingutav ja puhastav vetikamask.
2.Microneedling näohooldus, ehk nõeltega rullimine. Individuaalse rulliga töödeldakse nahka, tekitades mikrovigastusi. See stimuleerib nahka ennast ise parandama ja uuendama, aktiveerub kollageeni tootmine. Hooldus tasandab peeneid kortse, arme, nahatooni. Mask -bio orgaaniline rakke ergutav mask.
imageTihti on küsitud, kas loodustooted on ikka sama tõhusad kui nn. tavakosmeetika uusimad teadussaavutused? Arvan,et kui eluviisid on tervislikud ja ka kõik nahaga kokkupuutuv on looduslik, ilma sünteetiliste lisaaineteta,siis kindlasti on tulemused väga head. Lisaks olen natuke kahtlustaval seisukohal järjest tõhusamate lisaainetega kosmeetika suhtes,kuna nende kasutamise aeg on olnud ju üsna lühike ja pikemaajalised mõjud organismile on teadmata.Aga loomulikult on igaühel õigus valida,mis temale sobib. Valikuvõimalused on tõesti suured ja tähtsaim on minu arvamusel see,et tehtud valikud toovad kindla rahulolu endas!
Kas ja miks peaks üldse kosmeetiku juures käima? Kui elada igati tervislikult,kasutada puhast ja head kosmeetikat, kas sellest piisab? Kosmeetik saab aidata nahka turgutada ja ergutada tõhusamate vahenditega, mida sisalab nn profikosmeetika, abi saab sügavpuhastava hooldusega, mida kodus raske teha ja muidugi enamus käib kosmeetiku juures ikka nautimas just näomassaazi! Massaaz ergutab vere-ja lümfiringet, aitab lihastel toonuses püsida.
Kui minu mõtted ja pakutav tundub sobiv just sinu jaoks, siis oled väga oodatud!